Hypoteční úvěry pro soukromého žadatele
Hypoteční úvěry pro soukromého žadatele
Individuální přístup ke každému úvěrovému případu je předpokladem úspěchu.

Osobní úvěry

Od svého vzniku zpracovala naše společnost úvěry a hypotéky na celém území ČR v celkové hodnotě 1,3 miliardy korun. Naší nespornou výhodou je fakt, že nezastupujeme žádnou konkrétní banku, ale naopak hájíme vždy zájmy klientů a jejich požadavky respektujeme.

Kromě pouhého vyřízení úvěrů poskytujeme také komplexní finanční poradenství rodinného rozpočtu. Snažíme se klientovi nejen ušetřit peníze, ale také čas a starosti, které jsou s financováním spojeny. Nezatěžujeme klienty zbytečnou administrativou a řešíme většinu úkonů za něj.

Čas je to nejdražší, co máme......

Jaké služby nabízíme?

  • Nadstandartní podmínky financování (nižší úrokové sazby, nulové poplatky apod.)
  • Právní poradenství a zastoupení (kontrola kupních smluv, zastupování na katastru nemovitostí apod.)
  • Zajištění ocenění nemovitosti
  • Komplexní péče o klienta
  • Individuální přístup ke každému úvěrovému případu
  • Diskrétní jednání na všech úrovních
  • Vyhodnocení aktiv a pasiv, majetkových a finančních poměrů klienta

Úvěry ze stavebního spoření

Za celkem 148 milionů korun jsme zpracovali úvěry ze stavebního spoření a překlenovací úvěry převážně na rekonstrukci bytů a rodinných domů. Úvěry také využíváme k dofinancování investičního záměru klienta v případě, že nevycházejí hodnoty odhadu nemovitostí. Konkurenční výhodou jsou úvěry bez zástavy nemovitosti a bez ručitele až do celkové výše 2,7 milionu korun.

 

Kupuji nemovitost

Pomůžeme Vám s financováním koupě bytu, rodinného domu či chaty. Zajistíme také právní poradenství (kupní smlouvy, katastr nemovitostí, atd.), znalecký posudek či daňové přiznání k dani z nabytí nemovitosti.

Modelový příklad:

Manželé s jedním dítětem se chtějí přestěhovat z nájmu do vlastního bydlení. Současně platí 5.000 Kč nájem a 6.000 Kč splátku na auto (úvěr na 300.000 Kč).

Vybrali si byt za 1.400.000 Kč a 200.000 Kč potřebují na vybavení domácnosti.

Klientům vyřídíme hypotéku na koupi bytu, jeho vybavení i refinancování úvěru na auto. Celková splátka nepřesáhne 8.800 Kč. Měsíční úspora činí tedy 2.200 Kč a navíc klienti bydlí ve své nemovitosti  a tvoří si tak finanční rezervu.

Investice do vlastního bydlení je také spořením na penzi!

 

Chci stavět

Pomůžeme Vám s koupí pozemku, nastavením rozpočtu a krytím vlastních zdrojů pro výstavbu rodinného domu. Samozřejmostí je zajištění znaleckého posudku a dozor nad hladkým čerpáním úvěrových prostředků dle potřeb klienta. Umíme také financovat montované, pasivní domy nebo chaty.

Modelový příklad:

Rodina chce koupit pozemek za 1.000.000 Kč a postavit rodinný dům za 3.000.000 Kč. Klienti nemají nic naspořeno, ale po dostavbě se přestěhují a prodají byt, ze kterého jim zbude 500.000 Kč.

Klientům pomůžeme profinancovat celou kupní cenu pozemku a navíc 500.000 Kč na výstavbu základové desky. Další prostředky bude banka posílat klientům na účet na základě postupné výstavby bez dokládání faktur. V průběhu čerpání úvěru budou platit pouze úroky z vyčerpané částky po dobu až 2 roky, které nezatíží rodinný rozpočet jako plná splátka úvěru.  Jakmile se klienti zabydlí a prodají byt, provedou mimořádnou splátku (zkrátí si dobu splácení) a za začnou v klidu splácet úvěr na bydlení. 

Výstavba rodinného domu není tak složitá a my víme jak na to…

 

Chci koupit nemovitost jako investici

Klientům kteří chtějí investovat do realitního trhu nabízíme komplexní poradenské služby spojené s posouzením výnosnosti nájmu či následného prodeje. Pomůžeme nastavit dobu splácení, možnost mimořádných splátek či zajistíme správu nemovitostí.

Modelový případ:

Nájemné bytu 2+1 v dobrém stavu v okresním městě vynáší cca 4.000 Kč měsíčně.

Kupní cena této nemovitosti se v současnosti pohybuje kolem 1.000.000 Kč.

Měsíční splátka hypotéky na 1.000.000 Kč je 3.600 Kč.

Zajistěte si pasivní příjem a spokojený důchod!

 

Konsolidace půjček

Klientům v rámci našich služeb poradíme jak ušetřit na měsíčních splátkách. Nejde jen o prodloužení doby splácení úvěru, ale také reálné snížení zaplacených úroků. Úrokovou sazbu dokážeme snížit až na pod úroveň 2 % p.a.

Modelový příklad

Klienti vlastní byt se zástavou hypotéky na 600.000 Kč. Splátka hypotéky činí 3.900 Kč.

Dále splácejí úvěr na auto 150.000 Kč se splátkou  3.000 Kč (úroková sazba 11,9 %) a kreditní kartu na 50.000 Kč (úroková sazba 18,9 %).

Všechny úvěry zkonsolidujeme do jedné hypotéky se splátkou 2.953 Kč a úrokovou sazbou 1,99 %.

Klientům se sníží celková měsíční splátka o téměř 4.000 Kč a ročně ušetří přes 25.000 Kč na zaplacených úrocích!

Obchodní spolupráce

Mediální komunikaci a prezentaci značky Lačňák Finance
zajišťuje kreativní agentura Vizzio Group

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte (Další informace).