O společnosti
O společnosti
LAČŇÁK FINANCE patří k významným hypotečním makléřům na českém trhu.

Založení společnosti (2007)

Na počátku společnosti stáli v únoru 2007 pánové Jan Lačňák a Pavel Trtílek, kteří společně založili firmu LAČŇÁK FINANCE a začali se naplno věnovat kvalitnímu poradenství při úvěrování soukromého bydlení, komerčních objektů i podnikatelů a developerských projektů. Jejích tým se rozrostl o další odborníky a v současné době mohou klientům nabídnout služby 7 úvěrových specialistů, přičemž 2 z nich se zabývají financováním podnikatelů a komerčních nemovitostí.

Historie mluvící za vše

Společnost LAČŇÁK FINANCE patří k významným hypotečním makléřům na českém trhu a od jejího zrodu pomohla již více než 800 spokojených klientů, pro něž zpracovala financování hypoték a úvěrů v objemu přesahující 1,3 miliardy českých korun. Ročně vyřídí hypoteční úvěry a úvěry ze stavebního spoření v hodnotě přes 250 milionů korun.

Profesionální přístup

Základem profesionálního přístupu všech členů týmu je velmi dobrá znalost produktů hypotečních bank a stavebních spořitelen, se kterými pracují dnes a denně. V bance také umí klientův záměr prezentovat a definovat bankovní řečí s úspěšností přes 95 %. Společnost LAČŇÁK FINANCE si také drží velmi nízkou delikvenci nesplácených úvěrů v bankách, a toto povědomí jim tak dává vyjednávací sílu a možnosti nestandardního financování pro klienty. Vědí o chystaných změnách produktů a jejich podmínek jako první a dokáží je tak využít k získání výhod a lepších podmínek pro jejich klienty. Vědí také, které banky či pobočky jsou s ohledem na své obchodní cíle připraveny poskytnout klientům nadstandardní podmínky, aby obchod získaly.

Vizualizace nového sídla

 

 

 

Obchodní spolupráce

Mediální komunikaci a prezentaci značky Lačňák Finance
zajišťuje kreativní agentura Vizzio Group

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte (Další informace).